LSI
Po tani?

Po tani?

Po tani? Kjo është pyetja e parë që gjithsecili i ka bërë vetes kur ka dëgjuar lajmin e dështimit të negociatave Rama – Basha në...

LSI voton sot për kryetarin e ri

LSI voton sot për kryetarin e ri

Lëvizja Socialiste për Integrim do të zgjedhë sot kryetarin e saj të ri, pas zgjedhjes së Ilir Metës President i Republikës dhe dorëheqjes nga posti...

Zgjedhjet pa opozitën — Exit Shpjegon

Zgjedhjet pa opozitën — Exit Shpjegon

Më 28 prill, Ambasadori amerikan Donald Lu, Ambasadorja e BE-së Romana Vlahutin, dhe Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchardt ftuan partitë e vogla të shumicës dhe...

13940414243