mungese vaksinash

Gjermania, e hapur për vaksinat ruse dhe kineze

Gjermania, e hapur për vaksinat ruse dhe kineze

Ministri gjerman i shëndetësisë, Jens Spahn deklaroi se Gjermania është e hapur dhe për vaksinat ruse ose kineze. Në një intervistë Frankfurter Allgemeine Zeitung, ai...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>