ndalim qarkullimi
Sot përfundon ndalim qarkullimi

Sot përfundon ndalim qarkullimi

Sot, 2 dhjetor përfundon ndalim-qarkullimi dhe funksionimi i bareve dhe restoranteve pas orës 22:00. Me 11 nëntor Komiteti Teknik njoftoi masat e reja kufizuese kundër...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>