Perfshirje e Saimir Tahirit ne trafikun e droges

Njeriu i ri i tranzicionit

Njeriu i ri i tranzicionit

Një grup qytetarësh mjaftueshëm të ushqyer treguan publikisht solidaritetin e tyre me ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri, duke pritur për orë të tëra para shtëpisë së...

Pse nuk po denoncon Donald Lu?

Pse nuk po denoncon Donald Lu?

Ndërsa çështja Tahiri—Habilaj kishte shpërthyer në mediat shqiptare, Ambasada amerikane postoi një video në faqen e saj zyrtare në Facebook, në të cilën “Ambasadori Lu...

Lufta e dosjeve “familjare” në PS

Lufta e dosjeve “familjare” në PS

Publikimi i dosjes së plotë të përgjimit të vëllezërve Habilaj ka shtuar dhe njëherë dyshimet se lufta e klaneve brenda PS-së është më e fortë...

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>