prokurori i pergjithshem
Të gjitha pushtetet për Kryeministrin!

Të gjitha pushtetet për Kryeministrin!

Frika për pushtetin, nxitimi për të mbrojtur karrigen, por edhe presioni i njerëzve të afërt për të mbajtur me çdo kusht pushtetin dhe privilegjet që...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>