QSUT
QSUT do të kryejë testime për Covid-19

QSUT do të kryejë testime për Covid-19

QSUT do të shërbejë tashmë dhe si laborator për testimet Covid-19. Lajmin e bëri të ditur Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu. Ajo pohoi se ky...

QSUT pajiset me 265 monitorë të rinj

QSUT pajiset me 265 monitorë të rinj

QSUT është pajisur me 265 monitorë të rinj për reaminacionet. Lajmin e bëri të ditur Ministria e Shëndetësisë. Në një njoftim MSH shkruan: "Qendra Spitalore...

Së shpejti nis testimi për Covid-19 dhe në QSUT

Së shpejti nis testimi për Covid-19 dhe në QSUT

Së shpejti testimet për koronavirusin do të mund të bëhen dhe në laboratorët e Qendrës Spitalore Universitare Nënë Tereza. Zëvendësministrja e Shëndetësisë Mira Rakacolli deklaroi...

2 raste të reja me Covid-19, në QSUT

2 raste të reja me Covid-19, në QSUT

2 raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në Spitalin francez në QSUT. Sipas Report Tv, 2 të infektuarit ishin specializantë në këtë spital i...

1234

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>