Rusi
Sa e ndihmoi Kampionati Botëror turizmin rus?

Sa e ndihmoi Kampionati Botëror turizmin rus?

Pas një Kampionati Botëror të suksesshëm e pa incidente(deri tani), a është Rusia gati ta vërë veten në hartën botërore turistike? Përpara se ndeshja e...

Qeveria heq vizat për qytetarët rusë

Qeveria heq vizat për qytetarët rusë

Pas shumë akuzash dhe komplotesh me rusë në Shqipëri, Kryeministri Edi Rama në mbledhjen e qeverisë më 21 mars 2018 vendosi heqjen e vizave për...

191011

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>