Suedia
Pse krimi shqiptar shqetëson Suedinë?

Pse krimi shqiptar shqetëson Suedinë?

Të mërkurën, ministri i brendshëm suedez Damberg,  ministrja e jashtme Linde dhe ambasadori për krimin e organizuar Jevell vizituan vendin tonë për të diskutuar për...

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>