Kronika
Ardian Çapja në gjendje kritike për jetën

Ardian Çapja në gjendje kritike për jetën

Ardian Çapja, i plagosur mëngjesin e 8 qershorit, ndodhet në gjendje kritike për jetën. Drejtori i Spitalit të Traumës në QSUT, Arben Zenelaj tha se Çapja...

Vriten 2 vëllezër në Krujë

Vriten 2 vëllezër në Krujë

Dy vëllezër, 24 dhe 34 vjeç, u vranë me armë zjarri mbrëmjen e 4 qershorit, në fshatin Gramëz të Krujës. Ata fillimisht janë plagosur por...

1 54 55 56 57 58 115