Kryesore
Serbia tërheq ushtrinë nga kufiri me Kosovën

Serbia tërheq ushtrinë nga kufiri me Kosovën

Serbia ka tërhequr të mërkurën mjetet e blinduara ushtarake të vendosura në afërsi të kufirit me Kosovën të hënën. Dy mjetet të blinduara “Lazar” dhe...

Shpallet një lëvizje e re brenda PD-së

Shpallet një lëvizje e re brenda PD-së

Fatbardh Kadilli prezantoi të martën një lëvizje të re lidershipi brenda Partisë Demokratike, të cilën e pagëzoi me emrin “Iniciativa Demokratike”. Kadilli nuk dha shumë...

134567342

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>