8 marsi

Rama, Meta e Basha urojnë gratë për 8 Mars

Rama, Meta e Basha urojnë gratë për 8 Mars

Kryeministri Edi Rama, presidenti Ilir Meta e kreu i opozitës uruan sot gratë dhe vajzat për 8 Marsin, Ditën Ndërkombëtare të Gruas. Kryeministri Rama, përmes...

Gratë në Tiranë protestë në 8 Mars

Gratë në Tiranë protestë në 8 Mars

Ndryshe nga 8-Marset e tjera, këtë vit gratë në Tiranë do të protestojnë për të drejtat e tyre. Sot më 8 Mars, në Ditën Ndërkombëtare...

8 Marsi, ditë proteste për gratë e Astirit

8 Marsi, ditë proteste për gratë e Astirit

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, gratë e zonës së Astirit, shtëpitë e të cilave preken nga projekti i Unazës së Re, protestuan kundër kryeministrit Rama....

8 marsi, dita e braktisjes së gruas

8 marsi, dita e braktisjes së gruas

Ashtu si çdo rast tjetër për të festuar dhe mos punuar, ne shqiptarët e presim me padurim këtë ditë. 8 marsi, dita e gruas, vetëm...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>