Aleksandar Lukashenko

Rusia i jep Lukashenkos 500 milion $ hua

Rusia i jep Lukashenkos 500 milion $ hua

Pas takimit të planifikuar mes presidentit rus Vladimir Putin dhe udhëheqësit bjellorus, Aleksandër Lukashenko u njoftua se Rusia do t'i jap këtij të fundit një...

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>