dekret

Presidenti dekreton ministrat Çuçi dhe Ekonomi

Presidenti dekreton ministrat Çuçi dhe Ekonomi

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar dorëheqjen e ministrit Sandër Lleshaj dhe propozimet e Kryeministrit Rama për ndryshime në kabinetin ministror. Meta ka dekretuar emërimin e...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>