droga

Policia italiane arreston një shqiptar

Dje në mbrëmje, në Romë, Policia italiane arrestoi një shqiptar me katër kilogramë drogë. Droga kishte vlerën e dy milionë eurove dhe ishte e destinuar...

1 3 4 5 6