hollande
Rutte fiton mandatin e 4-të në Hollandë

Rutte fiton mandatin e 4-të në Hollandë

Partia e kryeministrit të Holandës, Mark Rutte fitoi zgjedhjet parlamentare sipas rezultateteve të fundit, raporton REL. Rutte mandatin për të formuar qeverinë e re të...

Mbyllen baret dhe restorantet në Hollandë

Mbyllen baret dhe restorantet në Hollandë

Qeveria hollandeze njoftoi një sërë masash për të ngadalësuar përhapjen e virusit, të martën, sipas raportimeve të Reuters, të cilat përfshijnë: Ndalimin e shitjes së...

Hollanda numër rekord rastesh të reja

Hollanda numër rekord rastesh të reja

Instituti Kombëtar për Shëndetin Publik në Hollandë ka raportuar 1 270 infeksione të reja, numri më i lartë që prej javës së dytë të prillit....

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>