Integrimi evropian
Austria mbështet hapjen e negociatave Shqipëri-BE

Austria mbështet hapjen e negociatave Shqipëri-BE

Ministri i Jashtëm austriak Alexander Schallenberg shprehu sot mbështetjen e Austrisë për hapjen e negociatave mes Shqipërisë dhe BE-së. Gjatë një deklarate të përbashkët shtypi...

1234

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>