Kanabis

Sekuestrohen 12 kg kanabis në Krujë

Sekuestrohen 12 kg kanabis në Krujë

Policia e Krujës ka se kuestruar 12 kilogramë kanabis dhe arrestoi një 59 vjeçar, të martën (29 shtator). Sipas njoftimit të policisë, droga u gjend...

Sekuestrohen 200 kg kanabis në Fushë-Krujë

Sekuestrohen 200 kg kanabis në Fushë-Krujë

Policia ka sekuestruar gjatë 24 orëve të fundit mbi 200 kilogranë kanabis, në fshatin Zallë të Fushë-Krujës. Sipas njoftimit të policisë, të publikuar të hënën...

Policia arreston një italian me 30 kg kanabis

Policia arreston një italian me 30 kg kanabis

Policia arrestoi të hënën një shtetas italian në pikën kufitare të Murriqanin për transport të 30 kilogramë kanabis sativa. Shtetasi italian, 60-vjeç e transportonte drogën...

12345613