kandidate per deputet
Publikohen kandidatët për deputetë të PS

Publikohen kandidatët për deputetë të PS

Partia Socialiste ka bërë të njohur listën e kandidatëve për deputëte në të gjithë qarqet e vendit. Mediat kanë publikuar listën e plotë të kandidatëve...

PD-PS, në ‘betejë’ për intelektualë

PD-PS, në ‘betejë’ për intelektualë

Këtë vit do të shohim një garë të vërtetë midis PD-së dhe PS-së për të futur në lista, “intelektualë” dhe profesionistë nga brenda dhe jashtë...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>