Kurti

Vuçiç dhe Kurti takohen në samitin e Ballkanit

Vuçiç dhe Kurti takohen në samitin e Ballkanit

Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç dhe Kryeministri Kosovar Albin Kurti u takuan të mërkurën në samitin BE-Ballkan Perëndimor. Takimi u organizua nga Kancelarja Merkel dhe...

Kurti dhe Vuçiç nuk do të takohen në shtator

Kurti dhe Vuçiç nuk do të takohen në shtator

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç nuk do të takohen në fund të shtatorit konfirmoi të mërkurën zv/kryeministri i Kosovës...

Vuçiç-Kurti takohen në Bruksel

Vuçiç-Kurti takohen në Bruksel

Kryeministri i Kosovës Kurti dhe Presidenti i Serbisë Vuçiç do të takohen të hënën, më 19 korrik në Bruksel. Takimi u njoftua në fillim të...

1237

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>