Mbetje
Mbetjet mbulojnë lluksin e Gjirit të Lalzit

Mbetjet mbulojnë lluksin e Gjirit të Lalzit

Mbetjet kanë mbuluar Gjirin e Lalzit. Në një video të ardhur në redaksinë e Exit.al tregohet se si plehrat prej kohësh nuk janë pastruar. https://youtu.be/T1ZWgideO2w...

Mbetjet e Durrësit do të digjen në Tiranë

Mbetjet e Durrësit do të digjen në Tiranë

Mbetjet e Durrësit do të digjen në inceneratorin e Tiranës. "Këto ditë që flasim po kryhet një proces finalizmi dhe negociimi me bashkinë e Durrësit...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>