Papa Francesku
Papa bën apel për paqe në Jeruzalem

Papa bën apel për paqe në Jeruzalem

Papa Françesku bëri thirrje të dielën për ndalje të dhunës mes palestinezëve dhe izraelitëve në Jeruzalem. "Ndjek me shqetësim të veçantë ngjarjet që po ndodhin...

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>