policia

15 të arrestuar në 12 orë

15 të arrestuar në 12 orë

Policia e Shtetit njoftoi mbi arrestimet e kryera nga policitë e rretheve në 12 orët e fundit. Kështu: Policia e Fierit arrestoi shtetasin F. Dh.,...

Sekuestrohen 94 mijë paund në Kakavijë

Sekuestrohen 94 mijë paund në Kakavijë

Policia kufitare e Kakavijës arrestoi një 49 vjeçar për mosdeklarim të 94210 paund në kufi. Personi u kap nga policia e BE-së FRONTEX, kur po...

Vazhdojnë ndryshimet në policitë vendore

Vazhdojnë ndryshimet në policitë vendore

4 shefa të rinj komisariatesh u emëruan në strukturën e policive të Sarandës, Korçës, Durrësit dhe në Komisariatin numër 2 në Tiranë. Ndryshimet erdhën pas...

Në 24 orë arrestohen 7 persona

Në 24 orë arrestohen 7 persona

Në 24 orët e fundit u arrestuan 7 persona për akuza të ndryshme, në Fier dhe në Durrës. Policia e Shtetit njoftoi se: Policia e...

Arrestohen 3 persona për trafik armësh

Arrestohen 3 persona për trafik armësh

3 persona u arrestuan të shtunën nga Policia e Tiranës, për trafik armësh. Policia sekuetroi edhe 1 mitroloz, 2 automatikë, 1 pistoletë, 1 armë gjahu,...

1234560

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>