Protesta e PD
Çfarë fitoi Basha me çadrën?

Çfarë fitoi Basha me çadrën?

Është e vështirë të flasësh për marrëveshjen Rama – Basha dhe akoma më e vështirë të thuash se cili është fituesi dhe humbësi i saj....

Protesta e PD dhe ç’do bëjë Ilir Meta

Protesta e PD dhe ç’do bëjë Ilir Meta

Partia Demokratike ka vendosur ta vijojë protestën e sotme sipas njërit prej versioneve që kishte parashikuar edhe media. Pas një proteste ndër më të mëdhatë...

Basha: Unë do të qëndroj në shesh

Basha: Unë do të qëndroj në shesh

Opozita e kryesuar nga kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, do të qendrojë në sheshin përpara Kryeministrisë për të kërkuar qeveri teknike. Kreu i PD-së...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>