Qeveri
Vendimet e para të qeverisë Rama

Vendimet e para të qeverisë Rama

Kryeministri Edi Rama mbajti të shtunën mbledhjen e parë të qeverisë, për mandatin e tretë. Vendimet e para të qeverisë ishin: fëmijët e mitur të...

Rama prezanton ministrat e rinj

Rama prezanton ministrat e rinj

Kryeministri Edi Rama prezantoi të enjtën ministrat e rinj të qeverisë. Ata janë: Lindita Nikolla, Kryetare e Kuvendit e Shqipërisë; Arben Ahmetaj, Zëvendës kryeministër; Evis...

Qeveria: Spitali i Fierit hapet për pak ditë

Qeveria: Spitali i Fierit hapet për pak ditë

Kryeministri Edi Rama dhe Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu njoftuan të dielën se për pak ditë do të hapet Spitali i Fierit....

12