shkolla
Covid-19 mbyll shkollën në Krujë

Covid-19 mbyll shkollën në Krujë

Shkolla nr.1 në Krujë është mbyllur të premten, pasi të paktën tre mësues janë infektuar me Covid-19. Gjashtë mësues të tjerë janë testuar dhe janë...

123

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>