Termet
Rama i drejtohet BE-së, Ju lutem na ndihmoni

Rama i drejtohet BE-së, Ju lutem na ndihmoni

Kryeministri Edi Rama falenderoi të gjithë vendet anëtare të BE-së për pjesmarrjen dhe mbështetjen ndaj Shqipërisë, në Konferencën e Donatorëve. Ai i kërkoi vendeve evropiane...

Tërmet i fortë trondit Tiranën

Tërmet i fortë trondit Tiranën

Lëkundje të forta me magnitudë 4.6 të shkallës Richter trazuan kryeqytetin pasditen e sotme. Tërmeti u ndje rreth orës 5:05 për disa sekonda dhe shkaktoi...

1 2 3 4 5 6 12