Vangjush Dako
Kur Niçja flet me Volterin dhe i përgjon Bild-i

Kur Niçja flet me Volterin dhe i përgjon Bild-i

Sot gazeta gjermane më e madhe, e përditshmja Bild, publikoi përgjimet mes politikanëve shqiptarë dhe trafikantëve ndërkombëtarë të narkotikëve, Avdulajve të Shijakut. Kur mendoj tirazhin...

Pesë gjëra që mësuam nga përgjimet Avdylaj-Dako

Pesë gjëra që mësuam nga përgjimet Avdylaj-Dako

Përgjimet e prokurorisë, të botuara nga gazeta gjermane Bild, japin një pamje dramatike të bashkëpunimit të ngushtë midis kryebashkiakut dhe kryetarit të PS-së Durrës Vangjush...

1 2 3 4