Privatizimi rilindist në prizmin e sovranitetit

Privatizimi rilindist në prizmin e sovranitetit

Oficerët e kapterët e Bazës Detare Limion pranë Sarandës nuk pranojnë të firmosin transferimin e aseteve tek një grup oligarkësh duke kundërshtuar aktet abuzivo-korruptive të...

Shkarkimi i Presidentit dhe sirenat e Odiseut

Shkarkimi i Presidentit dhe sirenat e Odiseut

1- Surpriza e Kushtetueses Vendimi i Gjykatës Kushtetuese javën e shkuar mbi kompetencat e Kryeministrit e të Presidentit në emërimin e shkarkimin e ministrave ishte...

Zero roaming me Ballkanin në Europë 

Zero roaming me Ballkanin në Europë 

Në samitin e Ballkanit Perëndimor, që u mbajt javën e shkuar në Tiranë një njoftim dallonte nga të tjerët pasi nuk ishte i natyrës së...

1239

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>