Sport
Një ngjarje e veçantë në Rio 2016

Një ngjarje e veçantë në Rio 2016

Atletja italiane Elisa Di Francisca valëviti për herë të parë flamurin e BE-së në vend të flamurit italian në Lojrat Olimpike Rio 2016. Sportistja, e...

Parabola e Luizës dhe Piktorit

Parabola e Luizës dhe Piktorit

Të gjithë jemi të kënaqur që Luiza fitoi medaljen e argjendtë në Kampionatin Europian të Atletikës. Për të fituar, Luiza Gega filloi të vrapojë dhe...

Luiza Gega vrapon e vetme…

Luiza Gega vrapon e vetme…

Këto ditë i gjithë shtypi i huaj, nga Franca deri në Kinez, po shkruan për atleten shqiptare Luiza Gega, e cila fitoi para pak ditësh medaljen...

Lionel Messi dënohet me burg

Lionel Messi, futbollisti i Barcelonës, u dënua sot me 21 muaj burg për evasion fiskal, nga gjykata e Spanjës. Gjithashtu u dënua edhe babai i...

Stadiumi Qemal Stafa: Game Over

Stadiumi Qemal Stafa: Game Over

Ditën e dielë, pas 15 ditë punimesh, ekskavatorët e kompanisë Alb-Star përfunduan shembjen e stadiumit “Qemal Stafa”. Vetëm tribuna qendrore, e cila është monument kulture,...

11819202122

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>