AKEP
Jep dorëheqjen kreu i AKEP Ilir Zela

Jep dorëheqjen kreu i AKEP Ilir Zela

Kreu i Autoritetit të Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP) Ilir Zela ka dhënë sot dorëheqjen, pas rreth dy vitesh në detyrë. Me anë të një...

Qeveria censuron faqen satirike

Qeveria censuron faqen satirike

Dje në mbremje, Autoriteti i Komunikimeve Publike dhe Postare (AKEP) urdhëroi kompanitë shqiptare të internetit të bllokojnë faqen satirike Kryeministri.com Në emailin e publikuar nga...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>