azilkerkuesit

Duka: Rama, CEO i 4-5 oligarkëve

Duka: Rama, CEO i 4-5 oligarkëve

Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, ka publikuar një reagim ndaj kryeministrit Rama në rrjetin Facebook. Duka tha se Rama ka vetëm llafe dhe...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>