Franca
Franca hap shkollat dhe dyqanet, më 11 maj

Franca hap shkollat dhe dyqanet, më 11 maj

Më 11 maj, Franca do të hapë, çerdhet, kopshtet, shkollat e ciklit të ulët dhe të mesëm dhe dyqanet. Ndërkohë do të vazhdojnë të qendrojnë...

17891011

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>