Koornavirus
Mbyllen baret dhe restorantet në Hollandë

Mbyllen baret dhe restorantet në Hollandë

Qeveria hollandeze njoftoi një sërë masash për të ngadalësuar përhapjen e virusit, të martën, sipas raportimeve të Reuters, të cilat përfshijnë: Ndalimin e shitjes së...

1234

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>