Koornavirus
Silvio Berlusconi infektohet me Covid

Silvio Berlusconi infektohet me Covid

Silvio Berlusconi, ish-kryeministri i Italisë për katër herë u infektua me koronavirus. 83 vjeçari u izolua dhe po punon nga vila e tij në Arcore,...

Mijëra izraelit në protestë kundër qeverisë

Mijëra izraelit në protestë kundër qeverisë

Dhjetra mijëra izraelit protestuan në Tel Aviv të shtunën kundër mënyrës se si qeveria po menaxhon krizën ekonomike të shkaktuar nga pandemia e koronavirusit, raporton...

1234

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>