Lulzim Basha
PPE uron Bashën për rizgjedhjen

PPE uron Bashën për rizgjedhjen

Partia Demokratike ndau të hënën urimet e Partisë Popullore Evropiane për rikonfirmimin në krye të saj të kreut, Lulzim Basha Në një postim në rrjetin...

Rezultatet paraprake të zgjedhjeve në PD

Rezultatet paraprake të zgjedhjeve në PD

Zgjedhjet për kreun e ri të PD-së kanë përfunduar në orën 19.00 dhe ka nisur tashmë procesi i numërimit, sipas konfirmimit të kryetarit të Komisionit...

12345109

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>