Lulzim Basha
Policia Durrësit padit Bashën

Policia Durrësit padit Bashën

Policia Durrësit ka paditur Kryetarin e Parisë Demokratike Lulzim Basha për  “shkelje te rregullave kunder perhapjes se COVID-19”. Kjo ndodhi pas takimit të Zotit Basha...

Basha: Rama i shërben oligarkëve

Basha: Rama i shërben oligarkëve

Kryetari i PD-se Lulzim Basha akuzoi Ramën se "në vend që të ndiqte interesin e njerëzve, vazhdoi t’i shërbejë vetes së tij dhe 10 oligarkëve,...

1 2 3 4 5 58