Ministria e Financave
Qeveria tallet me FMN-në

Qeveria tallet me FMN-në

Në raportin më të fundit të monitorimit, FMN shprehu edhe një herë shqetësime për partneritetet publike private dhe i këshilloi qeverisë Rama eleminimin e PPP-ve...

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>