Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë
”Shkrijnë” sërisht HEC-et

”Shkrijnë” sërisht HEC-et

Në fund të muajit janar, për hir të mjedisit, Qeveria tha se“ngriu” të gjitha lejet e HEC-eve në vend. Dy muaj më pas ngrirja ka...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>