Naftetaret
Naftëtarët e Ballshit nisin protestën në Tiranë

Naftëtarët e Ballshit nisin protestën në Tiranë

Naftëtarët e Ballsht po protestojnë sot, 17 shtator, përpara Ministrisë së Energjitikës dhe Infrastrukturës. Ata kërkojnë nga qeveria të ndërhyjë tek kompania menaxhuese e rafinerisë,...

123

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>