Ogerta Manastirliu
150 qytetarë shërohen nga Covid-19

150 qytetarë shërohen nga Covid-19

150qytetarë janë shëruar gjatë 24 orëve të fundit, njoftoi ministrja e shëndetësisë Ogerta Manastirliu. Në një postim në Facebook, Manastirliu: “Gjatë 24 orëve të fundit,...

Manastirliu publikon video nga Infektivi

Manastirliu publikon video nga Infektivi

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu i bënë apel qytetarëve të vendosin maskën dhe të ruajnë veten dhe të tjerë. “Lutemi. VendoseniMaskën. Mos rrezikoni jetën tuaj...

1 2 3 6