Exit Shkurt
3 aksidente dhe 4 të plagosur në 24 orë

3 aksidente dhe 4 të plagosur në 24 orë

Tre aksidente dhe 4 të plagosur ndodhën ditën e dielë në vend. Një kalimtare u plagos mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Shkodrës....

Basha takim me drejtuesit e qarqeve

Basha takim me drejtuesit e qarqeve

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka takuar drejtuesit politik të partisë në qarqe për të diskutuar për organizimin e fushatës. Ky takim organizohet çdo të...

Ekstradohen 2 shqiptarë nga vendet e BE-së

Ekstradohen 2 shqiptarë nga vendet e BE-së

Policia e shtetit njoftoi se Franca dhe Italia ka ekstraduar në vend 2 persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik të lëndëve narkotike. Sipas...

1 2 3 4 5 266