Albin Kurti
Kurti, qeveria “koti” pandemia e Kosovës

Kurti, qeveria “koti” pandemia e Kosovës

Albin Kurti kritikoi qeverinë Hoti për menaxhimin e krizës së koronavirusit. Në një postim në Facebook, të shtunën, Kurti shkruan se: “Kosova sot nuk është...

Rama takon Kurtin dhe Osmanin

Rama takon Kurtin dhe Osmanin

Kryeministri Rama takoi Albin Kurtin, kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosja. Rama u shoqërua në takim nga zëvendësministri i Jashtëm Gent Cakaj. Më herët Rama takoi Kryetaren...

1 2 3 13