Ardian Dvorani
Ardian Dvorani largohet nga KED

Ardian Dvorani largohet nga KED

Ardian Dvorani nuk do të jetë më pjesë e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi dhe kryetar i saj. Në një letër dërguar KED-së, Dvorani e...

1235

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>