Azilkerkuesit shqiptare
Rama justifikon emigrimin me tezat e 1991-shit

Rama justifikon emigrimin me tezat e 1991-shit

Shqipëria është vendi me numrin më të lartë të azilkërkuesve në vendet e BE-së në veçanti në Holandë, Belgjikë dhe Francë. Çështje e emigracionit shqiptar...

12

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>