Erdogan
Merkel dhe Erdogan bisedojnë për krizën në Mesdhe

Merkel dhe Erdogan bisedojnë për krizën në Mesdhe

Kancelarja gjermane Angela Merkel, në një videokonferencë me presidentin turk Rexhep Taip Erdogan diskutuan mbi marrëdhëniet mes dy vendeve, rajonin dhe marrëdhëniet Turqi-BE, raportoi Reuters....

123458

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>