Ilir Meta

Ambasadori Soreca takon presidentit Meta

Ambasadori Soreca takon presidentit Meta

Ambasadori i BE-së Luigi Soreca u takua të hënën me presidentin Ilir Meta. Deri më tani nuk ka asnjë njoftim zyrtar për takimin, por mendohet...

Meta publikon videon e zjarrit në Priskë

Meta publikon videon e zjarrit në Priskë

Presidenti Ilir Meta ka publikuar video e përhapjes së zjarrit në zonën e Priskës, të shtunën, në darkë. “U bëj thirrje autoriteteve qendrore dhe vendore...

1 2 3 4 30