kokaine
2,2 ton kokainë kapen në Kosovë

2,2 ton kokainë kapen në Kosovë

2,2 ton kokainë u kapën në Kosovë, të hënën. Droga po transportohej me një kamion, i cili transportonte banane, sipas gazetës Albeu. Kamioni hyri në...

Arrestohen 2 persona për shpërndarje kokaine

Arrestohen 2 persona për shpërndarje kokaine

Dy persona u arrestuan për shitje të lëndës narkotike kokainë, të martën, në Tiranë. Gjatë kontrollit, policia sekuestroi 800 gramë kokainë dhe një telefon. Të...

1234

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>