Koronavirus
Si do lëvizim këtë fundjavë?

Si do lëvizim këtë fundjavë?

Ditën e dielë do të lejohen të lëvizin makinat si dhe hapja e të gjithë bizneseve. Lajmin e bëri të ditur Policia e Shtetit, në...

1 2 3 4 25