Media
Qeveria nuk heton sulmet ndaj gazetarëve

Qeveria nuk heton sulmet ndaj gazetarëve

Pavarësisht disa rasteve publike të sulmeve fizike, verbale, në internet dhe ligjore ndaj gazetarëve, qeveria shqiptare ende nuk publikon të dhëna për dhunën ndaj gazetarëve....

1237

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>