Prokurori
Arrestohen 3 punonjës të Albcontrol

Arrestohen 3 punonjës të Albcontrol

Armando Fezga, kryetar i sindikatës së kontrollorëve, Flora Ndreca, përgjegjëse turni dhe Muhin Mezini kontrollor u arrestuan nga Prokuroria e Tiranës, të premten. 3 punonjësit...

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>