Protesta
Policia vijon arrestimet pas protestës

Policia vijon arrestimet pas protestës

Policia ka arrestuar një protestues 21-vjeçar për protestë të paligjshme dhe të dhunshme, si dhe për mbajtje të një sasie kanabis, të gjetur pas kontrollit...

Policia ndalon disa protestues në Fier

Policia ndalon disa protestues në Fier

Protesta për Klodian Rashën është shtrirë të shtunën edhe në Fier. Përveç se në Durrës, Tiranë dhe Elbasan, dhe Shkodër pati protesta edhe në Fier...

Policia shoqëron disa protestues në Elbasan

Policia shoqëron disa protestues në Elbasan

Përveç se në Durrës dhe në Tiranë, të shtunën u protestua edhe në Elbasan. Protestuesit në Elbasan u mblodhën në qendër të qytetit, ku kërkuan...

Policia hedh gaz lotsjellës ndaj protestuesve

Policia hedh gaz lotsjellës ndaj protestuesve

Protesta për Klodian Rashën ka nisur pak minuta më parë. Protestuesit nga Kryeministria u drejtuan për te Drejtoria e Policisë. Sapo u grumbulluan, policia hodhi...

14567818

Më të lexuarat

Dërgo informacion në mënyrë konfidenciale

Nëse keni informacion në interes të publikut mund ta dërgoni te redaksia e Exit duke zgjedhur te mbeteni anonim nëse dëshironi.

Mënyrat e dërgimit >>